VIDEO/ Banorët e Unazës Re nuk ndalen, kërkojnë anulimin e projektit dhe largimin e Ramës

Ndaje

Banorët e “Astirit” janë futur në ditën e 114-të të protestës. Ata të vendosur kërkojnë anulimin e projektit për Unazen e Re i cili dëmton banesat e tyre, dhe njëkohësisht kërkojnë largimin e kryeministrit Edi Rama.

Që nga dita e parëe e protestës ata kanë gjetur mbështetjen e opozitës.

LIVE – Protesta e banorëve të Unazës së Re. Opozita qëndron në krah të tyre!

Publiée par Partia Demokratike e Shqipërisë sur Dimanche 24 février 2019

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje