Konferenca e Ramës, Manjani: I shumëzove me 0 të gjitha trapllëqet

Ndaje

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar pas konferencës së sotme të kryeministrit Edi Rama.

Si gjithmonë pikant me postimet e tij, Manjani nuk kursen notat e humorit për të ironizuar qëndrimin e kreut të qeverisë.

“Kanë një të mire këto deklaratat e Ramës në kësi rastesh: shumëzon me 0 të gjitha trapllëqet që këpusin mizat e kalit rreth tij”, shkruan Ylli Manjani në Facebook.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje