Djegia e mandateve, reagojnë deputetët e LSI

0Shares
0

Në një kohë që PD në mbledhjen e grupit diskutoi djegien e mandateve, vjen edhe  një reagim nga aleati i opozitës, LSI.

Ndonëse ende nuk kemi një deklaratë të qartë unanime dhe një reagim nga kryetarja e LSI, disa prej deputetëve kanë reaguar përmes disa postimeve në faqen e tyre të “Facebook”.

Ja çfarë shkruajnë:

Kejdi Mehmetaj

Mandatet nuk janë të deputetëve por të qytetarëve!

Ata folën qartë dhe fort ditën e shtunë.

‼️Kundër regjimit kriminal të Edi Ramës!

Klajda Gjosha

Konsensusi i vetëm i opozitës është të djegë qeverinë e dalë nëpërmjet zgjedhjeve të inkriminuara dhe vjedhjes së votës. Shqiptarët meritojnë rikthimin e demokracisë së munguar.

Endrit Braimllari

Edi Rama e kthehu Parlamentin ne strehe te krimit te organizuar. Ky Parlament eshte i krimit te organizuar dhe jo i qytetareve.
Ketij Parlamenti i dhimbset me shume kallçuku dhe kerpudha e Edi Rames sesa jeta e qytetareve.

Florida Kërpaçi

Ç’vlerë ka mandati kur ai helmon popullin e tij?

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje