FOTO/’Pafsha sa më shumë shqiptar t’u i mjel c***t Europës’, reagon reperi pas shkrimit për gruan e tij

Ndaje

Pas shkrimit të publikuar nga revista zviceriane e cila kritikonte shqiptarët duke marrë shembullin e këngëtares Loredana, ka reaguar bashkëshorti i saj, reperi Mozzik.

Mozzik ka reaguar në rrjetet sociale duke treguar suksesin e këngës “Romeo&Juliet” në Gjermani aty ku renditet në vendin e dytë si përgjigje ndaj sulmeve.

Maspari..krenar qe jom Shqiptar ?? Pastaj edhe n’shtetin Gjerman nuk po mungon përkrahja s’bashku me grue @loredana kapum vendin e dyte ne gjithe Gjermanine per shitjen e këngës ” Romeo&Juliet ” #2

Faleminderit t’gjithve ! Pafsha gjithmonë shqiptarë tu i’a mjel c**** evropës ?? ?”, shkroi Mozzik në reagimin e tij./DRONI.al

https://www.instagram.com/p/BtowHY8CvdA/?utm_source=ig_embed

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje