LAJMI I FUNDIT/ Vlorë, një 14-vjeçar mbërrin i vdekur në spital

Një 14-vjeçar është paraqitur i vdekur mëngjesin e sotëm në spitalin rajonal të Vlorës.

Viktima është identifikuar si Patrik Petritaj.

Mbeten të paqarta shkaqet e vdekjes.

Trupi i pajetë ndodhet në morgun e  spitalit dhe do ti nënshtrohet ekspertizës mjeko-ligjore.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje