I riu në Pukë në gjendje kritike, transportohet në Spitalin e Shkodrës

Ndaje

Një ngjarje e rëndë u shënua këtë mbrëmje në Pukë, ku një 21 vjeçar mbeti i plagosur me armë zjarri.

Ende nuk dihet nëse ka qënë vetvrasje apo vrasje, por i riu është në gjendje të rëndë.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kaftall, ndërsa ende nuk dihen motivet e ngjarjes.

Ai ka marrë një plumb në bark.Panorama shkruan se dije se i riu është në gjendje kritike dhe spitali i Pukës e ka nisur drejt atij të Shkodrës.

Nga të dhënat e para thuhet se i plagosur ka mbetur Petrit Biba, 21 vjeç.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje