Flori poston foton e vjetër të realizuar krah Elvanës dhe çmendi rrjetin

0Shares
0

Flori Mumajesi dhe Elvana Gjata e nisën njohjen e tyre shumë vite më parë dhe ndonëse asnjë prej tyre nuk e pranoi, krahas lidhjes si bashkëpunëtorë në muzikë dhe biznes, dyshja prej vitesh kishin nisur një histori dashurie bashkë.

Pas largimit nga “Threedots”, Elvana synoi karrierën në SHBA, publikoi disa klipe e së fundmi do të shfaqet edhe në një film komedi.

Flori gjithashtu ka vijuar karrierën dhe sukseset e tij muzikore, ndërsa jetën private e ka mbajtur shumë private, pavarësisht thashethemeve që e kanë çiftëzuar me këngëtare të njohura.

Por çudia e madhe ka qenë një postim i bërë së fundmi nga kantautori i njohur i cili ka dashur që me shprehi të fytyrës të ilustrojë emoji-t e njohura të internetit. Detaji që ra në sy në fotot e publikuara është se në këto foto Flori ka qenë në krah të Elvana Gjatës, e që normalisht tanimë e ka prerë dhe ka publikuar vetëm veten e tij. Ta këtë pasur si një urim për këngëtaren? Nuk dihet!

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje