VIDEO/Përqeshi deputetin në Kuvend, Paloka: Ju nuk e dini çfarë bën monstra Rama

Ndaje

Seanca e sotme parlamentare degjeneroi si rrallë herë në fyerje dhe sharje mes kundërshtarëve politike. Fillimisht nisi mes kryeminsitrit Edi Rama dhe ish-kryeministrit Berisha, ndërsa më vonë  protagonist u bë dhe deputeti Edi Paloka.

Rama përqeshi disa herë me radhë deputetin teksa fliste në foltore, duke nxjerrë gjuhën jashtë.

Foto of the day!Flet me shume se çdo kartele psiqiatrike! sb

Publiée par Sali Berisha sur Jeudi 31 janvier 2019

LIVE – Sali Berisha nga Kuvendi i Shqipërisë.

Publiée par Partia Demokratike e Shqipërisë sur Jeudi 31 janvier 2019

I ftuar në Ora News, Paloka thotë se niveli i debatit në atë parlament do të jetë i tillë sa kohë Rama është aty.

Edi Paloka: Sa të jetë Rama aty atë provokon. Ju dëgjoni atë që thuhet publikisht apo dëgjohet nga mikrofonët. Ju nuk dini se çfarë bën ky monstra gjithë kohën që është aty. Provokon, shan me fjalë banale. Nuk pyet për ato femrat që ka anash Ministre.

Ka dy gjëra që duhen parë në këtë aspekt. Së pari familjarët nuk duhen ngatërruar, por kur nuk duhen ngatërruar në radhë të parë nuk duhet ti ngatërrojmë ne familjarët as në pislliqet e politikës dhe as ti përdorim për propagandë. I vetmi që e bën është Edi Rama. Ai ka për borxh të përdorë dhe fëmijët e vegjël. Historinë e djalit ja di gjithë Shqipëria se ai miku i vet ja ka nxjerrë.Kur ti i fut familjarët do presësh dhe reagime, aq më tepër kur sulmon familjarët e të tjerëve, tha Paloka.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje