LAJM I FUNDIT/Futi celular në burg, arrestohet stomatologu

0Shares
0

Një stomatolog është arrestuar në qytetin e Peqinit.

Sipas informacioneve, stomatologu ka futur një celular në ambientet e burgut.

Sipas policisë, në pranga ka përfunduar Alfri Kulla, 50 vjeç.

Arrestim i tij është kryer nga SHKKBB-ja, ndërsa vijojnë hetimet për zbardhjen e të gjithë veprimeve të kryera nga stomatologu.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje