FOTO/Këngëtarja shqiptare zhvishet për 400 mijë ndjekës në Instagram

Ndaje

Të rritësh numrin e ndjekësve, është arritje për VIP-at dhe personazhet e njohura.

Për Baby G është më shumë sesa kaq. Kjo pasi arritja e 400 mijë ndjekësve në Instagram e  ka bërë atë të pozojë e zhveshur në Paris.

Këngëtarja me sa duket iu gëzua kësaj arritje prandaj hyri në Instagram për të postuar një fotografi ku shihet brenda një hoteli me pamje nga kulla Eiffel.

“400K, ju dua të gjithëve”, ka shkruar ajo.

https://www.instagram.com/p/BtGaATxH87J/?utm_source=ig_embed

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje