LAJM I FUNDIT/Laboratori i drogës në Has, gjendet i vdekur turku i shumëkërkuar

Ndaje

Turku i shumëkërkuar për laboratorin e drogës në Has, Nejdet Cesuroglu është gjetur i vdekur në Prishtinë.

Sipas informacioneve, mësohet se Nejdet Cesuroglu është gjetur pa jetë në një banesë ku dyshohet se fshihej që më datë 2 dhjetor të vitit 2018.

Njoftimin e ka dhënë autoritetet kosovare.

Mësohet gjithashtu se në banesën fshihej Cesuroglu, është gjetur edhe një sasi heroine.

Turku ishte shpallur në kërkim nga policia shqiptare, pas zbulimit të drogës në laborator.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje