FOTO/ Aksident në aksin Elbasan – Librazhd, autoboti ‘ia fut me kokë’ shkëmbit

Ndaje

Një aksident është shënuar pasditen e sotme, në aksin e rrugës Librazhd – Elbasan.

Mësohet se një drejtues mjetit ka humbur kontrollin duke u përplasur me një shkëmb.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur kthesa e Murrashit në Librazhd.

Autoboti ka qenë i ngarkuar me lëndë djegëse të rrezikshme.

Nga aksidenti nuk ka patuar të lënduar ndërsa policia po heton për të zbardhur rrethanat e aksidentit.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje