FOTO/Dalin trendet e veçanta për 2019, por nuset e ardhshme duhet të jenë të guximshme

0Shares
0

Vajzat mund të kalojnë ditë, javë dhe ndoshta edhe muaj duke u përpjekur të gjejnë fustanin e përsosur për ditën e martesës.

Disa do të zgjedhin një fustan tradicional të bardhë, ndërsa të tjerat do të jenë të vendosur për të gjetur diçka unike që me të vërtetë të nxjerrë në pah personalitetin e tyre.

Por për ato nuse të ardhshme që kërkojnë diçka që me të vërtetë t’i dallojë ato nga turma, veshjet ‘nudo apo trasparente’ mund tiu sjellë diferencimin.

Veshjet të tilla priten të bëhen popullore në 2019 me shumë kompani të ndryshme  që po  prodhojnë versionet e tyre.

Disa prej modeleve me tyl, i kanë provuar dhe VIP-at në botë.

https://www.instagram.com/p/BdhyhiIBF6l/?utm_source=ig_embed

New year, new bridal trend?! Gosh I hope not! Would you wear this? This is Pronovias with over 200 crystals embroidered into the lace and took over 244 hours to make!

Publiée par Lisa’s Wedding World – Wedding Blog sur Lundi 1 janvier 2018

K.Balliu/DRONI.al

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje