Berisha – Ramës: “Do të tërhiqesh zvarrë për së gjalli nga shqiptarët, jo si Enverin bust”

Ndaje

Ish-kryeministri Sali Berisha e ka cilësuar të paprecendentë mohimin e fjalës së lirë në Kuvendin e Shqipëri.

Berisha ka qenë mjaft i ashpër duke paralajmëruar Ramën se me veprimin e fundi fati i tij do të jetë edhe më i zi se ai i ish-diktatorit Enver Hoxha.

Për ish-kryeministrin Sali Berisha Rama do të tërhiqet për së gjalli nga shqiptarët.

POSTIMI I KRYEMINISTRIT:

‘Edvin Kristaq Urrejtja i ke koherat e numeruara. Me keto qe ben, i fton shqiptaret te te zvarrisin per se gjalli dhe jo si Enver Hoxhen me bustin e tij! Ky do jete fati yt!’, shkruan Berisha në Facebook.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje