Video nga Greqia, shqiptari ‘nuk do t’ia dijë’ për të ftohtin

Ndaje

Këto janë pamjet që një shqiptar ka publikuar vetë në rrjetet sociale, teksa hidhet në borë i zhveshur.

I riu shqiptar ka sfiduar temperaturat e ftohta duke u zhytur në dëborë vetëm me të brendshme. Ai qëndron për disa çaste në dëborën e cila ka një trashësi të konsiderueshme, duke e përballuar të ftohtin.

Ngjarja ka ndodhur në Evia, në një nga zonat që mbulohet më së shumti nga dëbora.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=60&v=FJ7psTyjtyI

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje