Denoncomi, Rama mashtroi, ja si luajnë ende loto shqiptarët

Ndaje

Propaganda e kryeministrit Edi Rama, për mbylljen e lotove sportive, zhvlerësohet me fakte, nga një denoncim që vjen nga Fieri.

Sipas ish-kryeministrit Sali Berisha, “Ky ishte sot zbatimi i ligjit të lojrave të fatit në Republikën e të Fortëve të Fierit!”, ndërsa poston edhe këtë foto e mesazh.

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje