VIDEO/Avokatja vendos kamerë të fshehtë për të dëshmuar dhunën, i dashuri kapet mat duke e goditur

Një avokate braziliane ka vënë në punë zgjuarësinë e saj për ti ‘shpëtuar’ kthetrave të të dashurit të saj abuzues.

Luciana Sinzimbra, 26 vjeçare, për të dëshmuar dhunën nga i dashuri i saj 24 vjeç Victor Junqueira vendosi kamera në shtëpi. Ajo e ka fshehur kamerën në telefonin e saj në dhomë gjatë debatit të ashpër që kishin, ku avokatja i kërkonte të largohej.

24 vjeçari i bërtiste dhe në atë moment  e rrahu keq. Ngjarja ka ndodhur më 15 dhjetor në Goias, Brazil.

Sinzimbra deklaroi se i dashuri i saj ishte bërë me nerva pasi ajo la dhuratë në një lokal që e vizituan bashkë me shoqëri po atë ditë.

Ai nuk është arrestuar, por do të ndiqet penalisht nëse avokatja kërkon të merren masa ndaj dhunës që i ka ushtruar.

DRONI.al

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje