Lind fëmija i parë për 2019 në Tiranë

Ndaje

2019 është pritur plot gëzim në një familje shqiptare. Kjo pasi ka ardhur në jetë fëmija i parë për 2019.

Ai është djalë dhe ka lindur në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” në orën 00:02 në kryeqytet. Prindërit i kanë vënë emrin Elis.

Sipas Ora News, mjekët kanë bërë të ditur se ai  peshon rreth 3 kg e 200 gr.

Mjekët thonë se i mituri gëzon shëndet të plotë ashtu si edhe nëna.

Edhe vitin e parë fëmija i parë lindi në këtë spital dhe ishte i seksit mashkull.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje