FOTO/Vëllai i 17-vjeçares mesazh rrënqethës: Kujtimet po më marrin frymën…

Ndaje

Vëllai i 17-vjeçares të vrarë pas atentatit me armë i ka shkruar disa fjalë prekëse motrës së tij në rrjetet sociale.

17-vjeçarja F.Gj, u vra nga 2 plumba në kokë teksa ishte në makinë me të dashurin e saj.

I vëllai i shpreh asaj dashurinë e madhe dhe dhimbjen të cilën i dha ndarja nga jeta.

Nuk prisja të kisha një humbje tjetër aq të thellë, mendova se do kalonim një jetë plot gëzime dhe tani më le vetëm me disa kujtime që më marrin frymë dalëngadalë. Ishe botë më vete për mia dhe do mbetesh plagë në zemër përjetë, u prefsh në paqe dasguria ime, motra ime, të dua pafundësisht” shkruan  ai në Instastory.

Ngjarja e rëndë ndodhi mbrëmjen e djeshme ku vajza u qëllua me një plumb në kokë, ndërsa i dashuri i saj mori një plumb në shpinë.

Ishte 23-vjeçari i cili ka drejtuar makinën deri në spitalin e Traumës, dhe pse nuk mundi të shpëtonte të dashurën e tij.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje