VIDEO/Dalin pamjet e sherrit, reperi shqiptar sulmohet fizikisht nga disa persona

Këto janë pamjet e sherrit të ndodhur mbrëmjen e djeshme  në një club në Mitrovicë.

Në këtë sherr është përfshirë dhe reperi kosovar Fero, i cili në shumë pak muaj ka marrë famë të madhe.

Në momentin që  hyn brenda, ai është goditur nga disa persona.

Deri më tani, dyshohet se njëri prej tyre që ka nisur sherri, është tjetër reper nga Mitrovica me të cilin Fero ka pasur mosmarrveshje edhe më parë.

Burime për “Prive” thonë se ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:30 dhe personat e përfshirë në këtë zënkë ishin 3 djem. Deri më tani shkaqet e këtij incidenti mbeten të pa ditura.

Vetë Feroja ka bërë me faj sigurimin teksa është shprehu se nuk do të kthehet të perfmoojë aty.

https://www.instagram.com/p/Brq4oZmBwfx/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje