Aksident i rëndë, goditet mësuesja me nxënësin

Ndaje

Dy persona u përplasën sot nga një makinë në qytetin e Lezhës. Një nxënëse dhe një mësuese u goditën nga një automjet përballë shkollës “Kolin Gjoka”, teksa po kalonin rrugën për të shkuar në shkollë.

Nxënësja 16-vjeçare dhe mësuesja janë dërguar në spitalin Rajonal të Lezhës dhe sipas informacioneve të para ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Të aksidentuarat janë Elidona Gega dhe B.Çupi, ndërsa shoferi i automjetit është shoqëruar në polici.

fdd825ab-ecc3-4658-8197-c5aa58b4cb06

739bb258-08d2-47a0-8a06-25273009820c

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje