Dasma përfundon në kaos, të ftuarit rrihen me njëri-tjetrin

Ndaje

Një dasmë përfundoi në kaos pasi të ftuarit filluan të godisnin njëri-tjetrin me karrige e pjata.  Mediat e huaja raportojnë se e gjithë ngjarja u shkaktua nga konsumimi i tepruar i alkoolit.

Dhjetëra të ftuar në Ludhiana të Indisë nisën zënkën në oborr, ku gratë dhe fëmijët përpiqeshin të mbanin burrat.

Në videon e publikuar duken pjesë ushqimi të shpërndarë kudo dhe burra të shtrirë pa rroba në tokë. Një burim pranë ngjarjes tregoi se sherri në të vërtetë filloi sepse mbaroi ushqimi dhe u shërbye shumë alkool.

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje