FOTO/Publikohet “lista e zezë”, ja kush janë më të kërkuarit në Lezhë

Policia e Shtetit ka publikuar emrat dhe fotot  e personave më të kërkuar për qarkun e Lezhës.

Këta persona rezultojnë të shpallur në kërkim për vepra të ndryshme penale.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje