FOTO/ Stresi godet sërish nga burgu, ja çfarë ka bërë këtë herë

0Shares
0

E sotmja ka qenë një ditë historike për Kosovën, pasi këtë moment e kanë ëndërruar shumë breza.

Fytyrat publike kanë uruar në mënyra të ndryshme këtë datë, në mesin e tyre është edhe reperi Stresi.

Edhe reperi Stresi, ka uruar përmes rrjeteve sociale ku shkroi “Urime Kosovë Ushtrinë më të re në botë. Amaneti i dëshmorëve”.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje