VIDEO/ Studenti mistrec, puth gazetaren në transmetim live

Ndaje

Protesta e studentëve është në ditën e 6-të të saj dhe nuk mungojnë edhe episode të veçanta.

Një skenë e tillë i ndodhi gazetares Klesiana Omeri të Report Tv, të cilën një protestues u afrua dhe e puthi gjatë transmetimit LIVE.

Por po ta shikoni mirë videon duket se kjo ngjarje ishte një bast mes shokësh, djali që puthi gazetaren ia bën me shenjë shokut ku i kërkon 5 mijë lekë për ta puthur, dhe menjëherë pas puthjes i merr paratë.

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje