Nëna e Kacifas: Do ta marr unë gjakun e djalit tim, do të vras Edi Ramën

Ndaje

E ëma e minoritarit grek të vrarë nga forcat RENEA, ka dalë e ka folur sot në qendër të Bularatit.

Me flamur grek në dorë ajo ka folur greqisht para kamerave duke i premtuar të birit se do t’ia merrte ajo hakun.

“Do të bëhem si Xhaveli. Do të vras Edi Ramën. Më mori trimin tim. Pse ma vrau djalin? Nuk e dija që kisha lindur një trim të tillë. Ne duam drejtësi. Të çohem 10 – 15 si ti të pastrojnë vendin. Do të ta marr unë gjakun biri im”, tha nëna e Kostandin Kacifas.

Thirrjet e nënës janë mbështetur nga të pranishmit, të cilët kanë përsëritur thirrjet, “i pavdekshëm”.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje