E ëma e tij ka ditëlindjen, Stresi nga burgu bën dedikimin prekës

0Shares
0

Për fat të keq reperi i njohur Arkimed Lushaj i njohur me emrin Stresi ndodhet akoma në burg dhe nuk mundi të performojë në netët gjysmëfinale të ‘Këngës Magjike’.

Ai mori pjesë tek ‘Kënga Magjike’ me këngën ‘Të du mom’ e cila u prit shumë mirë nga publiku dhe ka marrë miliona klikime në Yuotube.

Ditën e sotme e ëma e tij ka ditëlindjen dhe reperi i ka dedikuar fjalë shumë prekëse në postim e tij të fundit në Instagram.

’E shtrenjta ime mom gëzuar ditëlindjen!! Megjithëse nuk jam fizikisht pranë teje sot me shpirt më ke gjithmonë pranë, ti e di që je dashruia më e madhë që unë kam’ shkruan Stresi në postimin e tij.

 

 

 

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje