LAJM I FUNDIT/Unaza e Re, policia nxjerr me forcë nga banesa anëtarët e një familje

Ndaje

Policia ka ndërhyrë forcërisht në banesën e Bajram Nelës, duke i nxjerrë përjashta antarët e familjes që kundërshtonin shembjen e saj.

5 pjesëtarë të kësaj banese nuk pranuan të dilnin nga shtëpia.

Ndërkohë mësohet se është shoqëruar për në komisariat kryefamiljari Bajram Nela.

Situatë vazhdon ende  të jetë e tensionuar pranë rreth rrotullimit të Doganës në Tiranë. Në kuadër të prishjes së banesave që preken nga projekti i Unazës së Madhe po prishet dhe banesa 2 katëshe e kësaj familje.

Policia nxjerr me forcë banorët që nuk liruan shtëpitë

Policia nxjerr me forcë banorët që nuk liruan shtëpitëPër më shumë lexoni në: http://www.oranews.tv/article/familja-nuk-pranon-te-largohet-nga-banesa-qe-kane-shkuar-ta-shembin

Publiée par Ora News sur Mardi 4 décembre 2018

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje