Enca “përvëlon” sërish, shfaqet në shtrat vetëm më recipeta

Ndaje

Këngëtarja Enca Haxhia vijon të provokojë në rrjete sociale.

Këtë herë ajo ka publikuar një foto nga shtrati ku shfaqet me recipeta të zeza. Në këtë foto Encën e shohim mjaft sensuale teksa ekspozon gjoksin e saj.

Nuk është hera e parë që shohim foto të tilla kaq provokuese prej saj.

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje