FOTO/Dikur të lidhur, Rozana Radi flet për Kreshën dhe konkurrimin tek ‘Kënga Magjike’

Ndaje

Rozana Radi nuk e ka shumë problem të komentojë dhe flasë hapur për konkurrentët e Kënga Magjike dhe kur bëhet fjala për ish-të dashurin e saj Mc Kresha.

Me pjesëmarrjen e tij dhe të Fifit në një këngë, si dhe Rozana nga ana tjetër, të gjithë janë kuriozë për ndërveprimin e dyshes në spektakël dhe Rozana shuajti disi kureshtjen me anë të një opsionit  pyetje dhe përgjigje në Instagram.

Pyetje: A do të votosh për Kreshën dhe Fifin, sepse Kresha tha live që ka për të të votuar?

Përgjigje: Ju siguroj që votimet e mia do të jenë të hapura si të të gjithë artistëve. Do t’i shikoni.

Diçka luhet këtu, por po tregohemi të duruar. Po presim.

Pyetje: Si i ke raportet me Fifin dhe Mc Kreshën?

Përgjigje: Shumë të mira. Unë, bashkë me Era Rusin kemi qenë inisiatoret që Fifi të vinte në Tiranë dhe të vazhdonte një karrierë këtu. Dhe kemi bërë shumë mirë, sepse Fifi ia doli.  

Edhe pse shumë diplomatike në përgjigje, Rozi nuk ka komplekse për të kthyer për të kthyer një përgjigje.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje