E rëndë në Berat, çifti i të moshuarëve hidhet nga kati i 6

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat.

Një cift të moshuarish u hodh nga kati i gjashtë i një pallati. Fatkeqësisht të dy kanë humbur jetën.

Ngjarja e rëndë ndodhi sot rreth orës 07:00, në vendin e quajtur “Pjeshkorja”, në lagjen “30 Vjetori”.

Sipas policisë, çifti, identiteti i të cilit nuk dihet, dyshohet se kanë ndërmarrë vetë këtë akt ekstrem. Ende nuk dihen motivet e këtij akti.

Kanë qenë banorët e pallatit ata që kanë parë dy trupa të pajetë përtokë, ndërsa të alarmuar kanë sinjalizuar policinë.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje