Meta publikon videon emocionuese, ka një urim të veçantë për çdo shqiptar

0Shares
0

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur të urojë shqiptarët në ditën e pavarësisë me një video emocionuese.

Ai ka publikuar momentet kur dy vajza të vogla të veshura me veshjen tradicionale recitojnë disa vargje për lirinë dhe flamurin shqiptar.

”Gëzuar Ditën e Flamurit Kombëtar!🇦🇱 Një urim të veçantë për çdo shqiptar kudo ndodhet, me këtë poezi, të recituar me shpirt, shumë dashuri dhe emocion nga dy nxënëse shqiptare të shkollës 9-vjeçare në Dacaj të Rozhajës”, shkuan Meta bashkangjitur videos.

https://www.facebook.com/ilirmetazyrtar/videos/2170215449964311/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje