LAJM I FUNDIT/Ngjarje e rëndë në Vlorë, punëtori i naftës pret dorën

Ndaje

Nuk kanë të mbaruar ngjarjet e rënda në qytetin e Vlorës.

Mësohet se një punëtor i naftës ka prerë dorën.

Ngjarja ka ndodhur në një prej puseve të naftës në Gorrisht. Nga të dhënat e para bëhet fjalë  për A.Gropa.

Burimet bëjnë me dije se punëtori është dërguar me urgjencë në Tiranë, për të marrë ndihmë më të specializuar.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje