Aksident i rëndë në Konispol, të riun e sjellin me helikopter në Tiranë

Ndaje

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të hënë në aksin Qafë Botë- Konispol ku një shtetas është lënduar rëndë për shkak të humbjes së kontrollit të motorit të tij.

Alfred Brahimi, banor i Konispolit ka humbur kontrollin e motorit dhe ka dalë nga rruga. I plagosuri 40 vjeçar është dërguar me helikopter drejt Tiranës pasi gjendja e tij shëndetësore është e rëndë.

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje