VIDEO/I riu nga Shkodra me 182 km/h, policia e ‘ndëshkon’

Ndaje

Policia rrugore ka parandaluar një aksident të mundshëm të një të riu nga Shkodra i cili po udhëtonte me 182 km/h në autostradën Durrës-Tiranë.

Policia në faqen e saj në Facebook shkruan:

Me Radar me Policinë Rrugore të Tiranës në rrugën interurbane Durrës-Tiranë.
Parandalimi i aksidenteve rrugore ka mobilizuar 24/24 h Policinë Rrugore të Tiranës.

Drejtuesi i mjetit “Audi”, shtetasi 26-vjeçar K.M., nga Shkodra me 182 km/h dhe në kushte të në rruge.

Te ✈ në dhe aq më keq në kushte dhe të , do të thotë të vrasësh jetën me dëshirë
Reklamimi i shkeljeve të ndryshme te Kodit Rrugor ka një qellim të vetëm: Sensibilizimin e drejtueseve të mjeteve dhe të këmbësorëve për zbatim të rregullave të qarkullimit rrugor, me qëllim që të shpëtojmë jetë dhe jo të ndëshkojmë fajtorët pas aksidentit.
Por duam sensibilizim që të gjithë së bashku të kontribuojmë për sigurinë e jetës në rrugë. ✍✍✍✍ ✈✈✈✈✈

https://www.facebook.com/1502420603377639/videos/628615784265203/?t=0

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje