VIDEO/’Mirë se vini në shtëpinë time të djegur’ aktori i njohur tregon çfarë ka mbetur pas zjarrit

Ndaje

Ylli i filmit ‘King Leonida’ është ndër të parët personazhe VIP-a i cili ka bërë publike pamjet e shtëpisë së tij të djegur në Kaliforni.

Gerard Butler është rikthyer në shtëpinë e tij për të vëzhguar nëse ka mbetur ndonjë gjë, por mesa duket nuk ka shpëtuar asgjë, pasi zjarri ka shkrumbuar çdogjë.

Aktori i njohur ka filmuar dhe vetë gjithë ambjentin me telefonin e tij dhe ndërkohë që tregon gjithë vendin e djegur i shoqëron ato dhe me reagime.

Butler kishte një vilë në atë zonë, dhe nuk ishte i vetëm, pasi qindra yjet të Hollivudit u detyruan të lenë shtëpitë e tyre për t’i shpëtuar zjarrit masiv që shpërtheu në Kaliforni.

Deri tani janë regjistruar 31 viktima dhe 200 të tjerë që rezultojnë të humbur.

https://videos.dailymail.co.uk/video/mol/2018/11/11/5051218618417235437/1024x576_MP4_5051218618417235437.mp4

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje