‘Shqiponja vulgaritet’, Shkëlzen Berisha ka një propozim për Kryeministrin

Ndaje

Djali i ish-kryeministrit Berisha ka ironizuar komentet e Edi Ramës përsa i përket heqjes së ‘Shqiponjës’ nga sheshi.

Pas replikave të Bashës, Ramës dhe Berishës, diskutimeve për këtë, i është bashkuar dhe Shkëlzen Berisha.

Për t’iu përgjigjur Ramës, Shkëzeni bën një propozim për të.

”Meqë shqiponja është vulgaritet, propozoj ta zëvendësojmë në flamur me një nga pikturat fine të Ramës”, shkruan Shkëlzen Berisha.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje