‘A e kërcënon Dako Ramën, po Tahiri? A ka frikë Rama nga Avdylajt? 10 pyetjet e LSI për kryeministrin

0Shares
0

Teksa Edi Rama vijon të luajë lojën e tij të shahut për emërimin e Sandër Lleshit, vëmendja e opozitarëve është tjetërkund, në problematika më serioze të cilat kanë mbetur pa përgjigje.

Nga selia e LSI, Sekretari i Përgjithshëm Endrit Braimllari i ka drejtuar 10 pyetje Edi Ramës, lidhur me përfshirjen e tij në trafikun e drogës.

10 pyetjet për Edi Ramën:

Pse e dha dorëheqjen Fatmir Xhafa?

Pse ka frikë Edi Rama, kryeministër i vendit,  nga Avdylajt?

Pse ka frikë Edi Rama, kryeministër i vendit, nga Bajrat?

Çfarë ju ka premtuar ai atyre?

Deri ku shkon përfshirja e Edi Ramës me laboratorin e Hasit?

A e gjeti Edi Rama, kryeministri i Shqipërisë, pronarin e 613 kg të kokainës në Maminas?

Pse e kërcënon Ndokaj nga burgu Edi Ramën?

A e kërcënon Vangjush Dako Edi Ramën?

A është kthyer Edi Rama në kredi bankare për Vangjush Dakon?

Me çfarë materialesh e kërcënon Saimir Tahiri dhe deri ku shkon përfshirja e Edi Ramës në çëshjten e Xibrakës?

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje