Ndoka ironi me Ramën: “Jemi aq rëndë sa edhe Nexhmijes i duket sistem fashist…”

Ndaje

Kreu i partise demokristiane, Nard Ndoka ka ironizuar në Facebook qeverinë e Edi Ramës. Ai shprehet se qeverisjen e ka sharë edhe vetë Nexhmije Hoxha, bashkëshortja e diktatorit që ngriti sistemin komunist.

Deputeti thekson se situata politike në vend është aq rëndë sa edhe Nexhmije Hoxhës i duket fashiste.

POSTIMI I NDOKES:

“Sa rëndë është situata politike!

Edhe Nexhmijes i duket qeveria e Ramës, fashiste!

Kur mendon, se standardin e krahasimit e ka me qeverinë e Enverit!”.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje