VIDEO/Panik në Lezhë, burri hedh bombolën e gazit nga ballkoni

Ndaje

Jo pak panik kanë përjetuar qytetarët e Lezhës, pas këtij incidenti.

Një banor ka hedhur bombolën e gazit pasi i kishte marrë flakë.

Siç shihet edhe në pamjet e publikuara nga JOQ, një person nxjerr në dritare bombolën që ka marrë flakë dhe pasi sheh jashtë, ai e hedh nga lartësia bombolën.

Fatmirësisht nuk ka patur të lënduar nga ky incident, dhe pse për disa çastë njerëzit janë larguar të tmerruar nga frika se mos nga çasti në çast ajo shpërthente.

Për më tepër shihni videon- KLIKO KËTU 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje