Abonetë e studentit, qytetari: Vjedhje haptazi, ky plehu i Bashkisë do pjesën e vetë…

0Shares
0

Në një tjetër denoncim, qytetarë zbulojnë vjedhjen që u bëhet studentëve.

Në mesazhin bërë publike nga ish-kryeministri Berisha, qytetari shkruan se 1 abone studenti kushton 600 lekë por ndërkohë në kioska shitet 1000 lekë.

Lexoni të plotë denoncimin:

Edhe studentet vidhen nga Lal Plehu!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Z. Berisha 1 abone studenti qe kushton 600 po shitet neper kioskat e pepsit me 1000 ne treg te zi e studentet e vertet nuk kan mundesi me i gjet me i ble se ky plehu i bashkis duan pjesen edhe ketu tek aboneja !!!!! vjedhje je vjedhje haptazi!!!! fl

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje