Berisha nxjerr “blof” Saimir Tahirin, publikon VIDEON ku ish-ministri dorëzon të nëjtin dokument ‘pafajësie’

Ndaje

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, doli një ditë më parë në një konferencë për mediat duke pretenduar se është i pafajshëm përsa i përket akuzave në përfshirjen e trafikut të drogës.

Tahiri tha se ka dorëzuar një dokument të marrë nga prokuroria Italiane, ku del se ai është i pafajshëm.

Është ish-kryeministri Sali Berisha, i cili ka nxjerre blof Tahirin pasi rezulton se i njëjti dokument që ish-ministri pretendon se është dorëzuar në prokurorinë shqiptare, të jetë i njëjti dokumenti i lexuar nga vetë ai një vit më parë para mediave në Shqipëri.

POSTIMI I BERISHES:

Kjo është me zë dhe figurë, deklarata e Saje Qorrit më datë 24 Tetor 2017, i cili tani thotë se u hetova dhe dola i virgjër! sb.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje