DENONCIMI/Drejtori i Portit në Durrës trafik droge me targa false

Ish-kryeministri Berisha ka bërë publike mesazhin e një qytetari dixhital i cili shkruan se drejtori i portit Durrës së bashku me vëllain e tij të dënuar në Itali bënin transportimin e lëndëve narkotike me targa të falsifikuara.

Denoncimi i plotë :

Me targa te fallsifikuara benin transportin e lendeve narkotike!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

“I nderuar z. Berisha, jam nje qytetar i Durrësit. Dua t’ju bej me dije se: Afrim Bakaj Drejtor i portit Durres ka vella Altin Bakaj e cili eshte me emer te ndryshuar pasi eshte denuar ne itali. Altin Bakaj ka qene zv drejtor i patentave ne Durres, ku ndante pazaret e fallsifikimit te targave (ky nip i Cine Avdylit) me Roni Shqiopa i grupit te saje qorrit dhe perdorues drroge gjithashtu. Me targat e falsifikuara keto benin dhe transportimin e lendeve narkotike. Anonim te lutem.”

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje