VIDEO/Aktorja shqiptare dënon shpifjen ndaj saj: Dikush do mbajë përgjegjësi për këtë gjë

0Shares
0

Një ‘Fake News’ qarkulloi ditën e djeshme ku sipas një mediaje shqiptare ishte zbuluar lista e personave që kishin përfituar nga fondet sekrete greke.

Ajo listë nuk u vërtetua kurrë dhe doli që ishte një mashtrim apo tentativë për të prishur imazhin e njërëzve publikë.

Një prej emrave të përmendur në atë listë, ishe dhe aktorja Olta Goxhari, e cila nuk e ka pritur mirë këtë gjë.

Olta në rrjetin e saj social, ku është shumë aktive, ka postuar një video nga ku shkruan se të gjithë ata që kanë shpifur do të vihen para përgjegjësisë.

Postimi i plotë

”Është një marrëzi që ma ka prishur ditën!Dikush do të mbajë përgjigjësi për këtë shpifje të rëndë kundër emrit tim.Nesër një deklaratë më e plotë në Opinion”.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje