Fytyra e djalit që nuk i erdhën shokët në festë pushton internetin

Ndaje

Fytyra e pikëlluar e këtij djali të vogël ka prekur me mijëra zemra sot. Atij nuk i erdhi asnjë nga shokët e kopshtit te festa që organizoi në një piceri.

Mamaja thotë se ajo kishte përgatitur qeska me ëmbëlsira për ftesa, dhe kishte folur me disa prej prindërve, të cilët i patën thënë se do të vinin.

Por pasi lajmi u bë viral nëpër internet, djali ka marrë oferta nga më të ndryshmet. Një prej tyre është ekipi Phoenix Suns. Ata i kanë ofruar bileta falas te një ndeshje e rëndësishme, dhe madje që ta shohë bashkë me ekipin.tch

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje