VIDEO/Emigranti shqiptar e mban fjalën, vjen në Krujë dhe bën gjestin e mirë

0Shares
0

Gjestet e mira nuk kushtojnë dhe as nuk të mundojnë. Përkundrazi ato vlerësohen më së shumti.

Ky është rasti i këtij shqiptari i cili prej vitesh jeton në Itali, por ka ardhur në Shqipëri sepse ka dhënë fjalën e burrit. Para dy muajsh ai kishte premtuar se do të pastronte në mënyrë vullnetare ambientet e muzeut të Krujës.

Kastriot Shkreta,  është nga fshati Derven i Krujës, prej vitesh jeton dhe punon në Itali, ku merret me pastrime profesionale të llojeve të ndryshme. Duke i sjellë gjithçka personalisht, solucionet dhe mjetet e tjera, për të pastruar të gjitha ambientet e jashtme të muzeut. Ndryshimin e shikoni vetë.

Videoja e marrë nga Ora News.

“Gjestet as nuk blihen,as nuk shiten”, Emigranti shqiptar pastron vullnetarisht Muzeun Gjergj Kastrioti në Krujë

“ Gjestet as nuk blihen,as nuk shiten”, Emigranti shqiptar pastron vullnetarisht Muzeun Gjergj Kastrioti në KrujëPër më shumë lexoni në: http://oranews.tv/article/emigranti-shqiptar-pastron-vullnetarisht-muzeun-gjergj-kastrioti-ne-kruje

Publiée par Ora News sur Samedi 20 octobre 2018

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje