FOTO/Perfekte me linjat e saj trupore, doktoresha që po ‘çmend’ pacientët

0Shares
0

E veshur me uniformën e doktorit, ajo duket normale dhe njësoj si gjithë të tjerët.

Por Marija Jakilic është një bombë e vërtetë. Format e saj trupore kanë kaluar kufijtë dhe mediat e huaja po shkruajnë për të.

Doktoresha e cila ka pasion palestrën dhe që i bën pacientët me zemër, shkruan ‘The Sun’. Media prestigjioze ka postuar disa nga fotot e saj dhe me të vërtetë që ajo gëzon një trup perfekt.

Maria Jakilic është nga Beogradi dhe është një doktoreshë, por  26.000 ndjekës në Instagram dhe për një kohë të shkurtër arriti të marrë një famë të madhe.

Shihni disa nga fotot e saj

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje