VIDEO/ “Vajza më ka shqyer vag*nën”, këngëtarja: Duhet të qepem…

Këngëtarja e famshme Cardi B ka treguar disa detaje të dhimbshme lidhur me shtatëzaninë e saj.

Në një intervistë për Jimmy Kimmel të mërkurën, këngëtarja me famë botërore tregoi se lindja e saj ishte me të vërtetë e vështirë.

Ajo tha:

Vajza më ka shqyer vaginën, askush nuk më ka treguar se pas lindjes duhet të qepem.”

Por edhe pse lindja e një fëmije i ka shkaktuar dhimbje, Cardi B u shpreh se do ta provonte sërish këtë dhimbje, pasi planifikon edhe fëmijë të tjerë.

Kujtojmë se ajo u bë nënë para tre muajsh, ndërsa e ka quajtur vajzën e saj me emrin e veçantë, Kulture.

https://youtu.be/B7asIohcIBs

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje