Një mik i Ramës i kërkon Ballës të ikë

Ndaje

Ka ndodhur sonte tek te “Të Paekspozuarit” në televizionin Neës 24. Ndërsa po debatohej rreth akuzave që opozita ka ngritur nga Taulant Ballës, numrit 2 të PS, një ndër miqtë er ngushtë të Edi ramës, gazetar në Kosovë kërkoi që Balla të largohej nga politika.

Taulant Balla ka barë 52 udhëtime ajrore me Emdond Begon dhe gazetari Baton Haxhiu tha se “Taulant Balla duhet të ikë”.

Lubonja: Akuza kjo është që ka lidhje me drogën. Kur ky (Taulant Balla) paska 50 e ca, mund të bëj gabim por, 50 e ca udhëtime me një që është i akuzuar, e shton dyshimin...

Ndërhyn Baton Haxhiu: Jo shton dyshimet, por duhet të iki, e kam thënë publikisht.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje