EMRI/ Aksident me motor në Pukë, plagoset rëndë drejtuesi

Foto Ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Pukë, ku një person është rrëzuar nga motorri që drejtonte duke pësuar dëmtime serioze.

Të dhënat paraprake flasin për gjëndje të rënduar të shtetasit Çlirim Bukuroshi i cili aktualisht është transportuar me helikopter drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

Çlirim Bukuroshi ka humbur kontrollin e mjetit të tij dhe është rrëzuar. Policia ka nisur hetimet për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje